Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Q43-630 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | κουρά μετάλλων | Μοντέλο: | Q43-630 |
|---|---|---|---|
| Η μεγαλύτερη δύναμη διάτμησης (τόνος): | 630KN | Διαδρομή κομμένου κυλίνδρου: | 210 χλστ |
| Συχνότητα ανά λεπτό (φορές): | 8-12 | Μήκος μαχαιριού διάτμησης: | 600 χλστ |
| Μεγέθη απορριμμάτων: | 30×40 Φ35 | Μεγαλύτερο άνοιγμα λεπίδας: | 280 χλστ |
| Επισημαίνω: | 630KN υδραυλική ψαλιδιά μετάλλων,ψαλιδιά βιομηχανικής διαχείρισης απορριμμάτων,ψαλιδιά μετάλλων ελεγχόμενα από PLC |
||
630KN Ονομαστική Δύναμη Μεταλλικού Ψαλιδιού
Λύση Διαχείρισης Βιομηχανικών Απορριμμάτων με Υδραυλικό Σύστημα και Έλεγχο PLC
Στη σύγχρονη βιομηχανική επεξεργασία μεταλλικών απορριμμάτων, η σταθερότητα και η αποδοτικότητα είναι ζωτικής σημασίας. Το Μεταλλικό Ψαλίδι Q43-630 έχει σχεδιαστεί για την κοπή βιομηχανικών απορριμμάτων, συμπεριλαμβανομένου χάλυβα, αλουμινίου και άλλων μετάλλων. Με ονομαστική δύναμη 630KN και μέγιστο άνοιγμα λεπίδας 280mm, μπορεί εύκολα να κόψει μεγάλα απορρίμματα, εξασφαλίζοντας συνεχή και ασφαλή παραγωγή.
Το Μεταλλικό Ψαλίδι Q43-630 είναι κατάλληλο για:
Κοπή βιομηχανικών απορριμμάτων
Επεξεργασία χάλυβα, αλουμινίου, χαλκού και άλλων μετάλλων
Εργοστάσια ανακύκλωσης απορριμμάτων
Εργοστάσια αποσυναρμολόγησης μηχανημάτων
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγιστη Δύναμη Κοπής | 630KN |
| Διαδρομή Κυλίνδρου Κοπής | 210mm |
| Συχνότητα ανά Λεπτό | 8-12 φορές |
| Μήκος Μαχαιριού Κοπής | 600mm |
| Μέγεθος Απορριμμάτων | 30×40 Φ35 mm |
| Μέγιστο Άνοιγμα Λεπίδας | 280mm |
| Πίεση Υδραυλικού Συστήματος | 21MPa |
| Ηλεκτροκινητήρας | Y132M-4, 7.5kW, 1440rpm |
| Υδραυλική Αντλία | 25YCY14-1B, 25ml/r, 31.5MPa |
Σταθερό και Αποδοτικό: Η υδραυλική κίνηση εξασφαλίζει ομαλή κοπή με ελάχιστους κραδασμούς.
Ευρεία Εφαρμογή: Κατάλληλο για διάφορους τύπους μεταλλικών απορριμμάτων, προσαρμόσιμο σε διαφορετικές συνθήκες εργασίας.
Εξοικονόμηση Ενέργειας: Ο σχεδιασμός κινητήρα 7.5kW μειώνει το λειτουργικό κόστος σε μακροχρόνια χρήση.
Ασφαλής Λειτουργία: Η χειροκίνητη λειτουργία ή η λειτουργία PLC διασφαλίζει την ασφάλεια του χειριστή.
Εύκολη Συντήρηση: Το υδραυλικό σύστημα είναι εύκολο στη συντήρηση, τα βασικά εξαρτήματα είναι αντικαταστάσιμα.
Ε: Ποιο είναι το μέγιστο πάχος κοπής;
Α: Μπορεί να ρυθμιστεί ανάλογα με το μήκος του μαχαιριού και τη δύναμη κοπής. Τυπικά απορρίμματα είναι 30×40 Φ35 mm.
Ε: Ποιες μέθοδοι λειτουργίας είναι διαθέσιμες;
Α: Χειροκίνητη τροφοδοσία ή ημι-αυτόματη λειτουργία PLC για διαφορετικές ανάγκες παραγωγής.
Ε: Πού είναι κατάλληλη αυτή η μηχανή;
Α: Εργοστάσια ανακύκλωσης απορριμμάτων, εργοστάσια αποσυναρμολόγησης, κέντρα επεξεργασίας βιομηχανικών απορριμμάτων.
Εγγύηση: 1 έτος εγγύηση
Μακροχρόνια Υποστήριξη: Διά βίου συντήρηση και προμήθεια ανταλλακτικών
Δέσμευση Υπηρεσιών: Μηχανικοί διαθέσιμοι για τεχνική καθοδήγηση οποιαδήποτε στιγμή για να διασφαλιστεί η ομαλή παραγωγή![]()