Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Q43-1000 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | Q43-1000 | Η μεγαλύτερη δύναμη διάτμησης (kN): | 1000 |
|---|---|---|---|
| Η μεγαλύτερη δύναμη συγκράτησης (kN): | 80 | Μήκος λεπίδας (mm): | 800 |
| Συχνότητα ανά λεπτό (φορές): | 9-20 | Μέγεθος σκραπ (mm): | 35*35 φ40 |
| Ισχύς (kW): | 11 | Λειτουργία: | Χειροκίνητη διατροφή, χειροκίνητη ή PLC ημιαυτόματη λειτουργία |
| Επισημαίνω: | 340 χιλιοστά διάτμηση παλιοσίδερων,διάτμηση παλαιών μετάλλων Q43-100,Q43-100 υδραυλική μηχανή διάτμησης μετάλλων |
||
Ψαλίδι Μεταλλικών Απορριμμάτων 340mm Q43-100 Υδραυλική Μηχανή Ψαλιδιού Μετάλλων
Το ψαλίδι αλιγάτορα για μεταλλικά απορρίμματα (Q43-1000) είναι μια συμπαγής και αποδοτική μηχανή κοπής σχεδιασμένη για την επεξεργασία ελαφρών έως μεσαίων απορριμμάτων όπως χαλύβδινες ράβδοι, μεταλλικές ράβδοι και μικρά δομικά μέρη.
Σε μικρές αυλές ανακύκλωσης και εργαστήρια επεξεργασίας μετάλλων, τα απορρίμματα συχνά πρέπει να κοπούν σε διαχειρίσιμα μεγέθη πριν από τη μεταφορά ή την περαιτέρω επεξεργασία. Η μηχανή ψαλιδιού αλιγάτορα παρέχει μια απλή και οικονομικά αποδοτική λύση για αυτόν τον σκοπό.
Με δύναμη κοπής 1000 kN και μήκος λεπίδας 800 mm, αυτή η μηχανή είναι κατάλληλη για καθημερινές εργασίες κοπής με σταθερή απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | Q43-1000 |
| Δύναμη Κοπής | 1000 kN |
| Δύναμη Συγκράτησης | 80 kN |
| Μήκος Λεπίδας | 800 mm |
| Ταχύτητα Κοπής | 9–20 φορές/λεπτό |
| Μέγεθος Απορριμμάτων | 35×35 mm / Φ40 mm |
| Ισχύς | 11 kW |
| Λειτουργία | Χειροκίνητη / Ημιαυτόματη PLC |
Κατάλληλο για μικρούς χώρους εργασίας και εύκολη εγκατάσταση
Η δύναμη των 1000 kN εξασφαλίζει αξιόπιστη κοπή για χαλύβδινες ράβδους και ελαφρά απορρίμματα
Έως 20 κοπές ανά λεπτό βελτιώνει την παραγωγικότητα
Επιλογές χειροκίνητου ή PLC ελέγχου για ευέλικτη λειτουργία
Η απλή δομή μειώνει το κόστος συντήρησης
Τι υλικά μπορεί να κόψει αυτή η μηχανή
Είναι κατάλληλο για χαλύβδινες ράβδους, ράβδους και ελαφρά απορρίμματα
Είναι αυτή η μηχανή κατάλληλη για μικρές επιχειρήσεις
Ναι, είναι ιδανικό για μικρές αυλές ανακύκλωσης και εργαστήρια
Υποστηρίζει αυτόματη λειτουργία
Ναι, διατίθεται ημιαυτόματος έλεγχος PLC
![]()