Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83Q-4000C |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | Μεταλλική μηχανή κοπής | Μοντέλο: | Y83Q-4000C |
|---|---|---|---|
| Δύναμη κοπής (kN): | 4000 | Αριστερά κύλινδρος (KN): | 3200 |
| Δεξιός κύλινδρος (KN): | 3200 | Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 5000*1350*680 |
| Μήκος πάγκου (mm): | 300-700 | Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 |
| Ισχύς (kW): | 74 |
Μεταλλική κούρεμα για σπασμένα με δύναμη κοπής 4000 kN
και αυτόματο σύστημα λειτουργίας PLC
Η υδραυλική μηχανή κοπής μεταλλικών σφραγίδων έχει σχεδιαστεί για την επεξεργασία βαρέων υλικών απόβλητα συνδυάζοντας τις λειτουργίες συμπίεσης και κοπής σε ένα μηχάνημα.Αυτό το σιδερένιο σιδερένιο σιδερένιο χρησιμοποιείται ευρέως στα χαλυβουργεία, τα εργοστάσια ανακύκλωσης και οι εγκαταστάσεις μεταποίησης μετάλλων όπου απαιτούνται λύσεις υψηλής απόδοσης και εξοικονόμησης χώρου.
Με μια ισχυρή δύναμη κοπής 4000 kN (400 τόνους), το μηχάνημα μπορεί να χειριστεί ογκώδη και ακανόνιστα σκουπίδια όπως χαλυβουργικές πλάκες, προφίλ και δομικά υλικά.Το μέγεθος του θαλάμου συμπίεσης των 5000 × 1350 × 680 mm επιτρέπει τροφοδοσία μεγάλου όγκου, βελτιώνοντας την παραγωγικότητα και μειώνοντας το χειροκίνητο χειρισμό.
Αυτή η μηχανή κούρεσης μεταλλικών βαρελιών είναι μια ιδανική λύση για τους πελάτες που επιθυμούν να αυξήσουν την αποδοτικότητα της επεξεργασίας, μειώνοντας ταυτόχρονα το κόστος μεταφοράς και του εργατικού δυναμικού.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Υ83Q-4000C |
| Δύναμη κοπής | 4000 kN |
| Δύναμη πλευρικού κυλίνδρου | 3200 kN ×2 |
| Μέγεθος αίθουσας | 5000 × 1350 × 680 mm |
| Μέγεθος μπαλέ | 460 × 460 mm |
| Διάστημα σπαθιάς | 300-700 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 2·3 φορές/min |
| Δύναμη | 74 kW |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο PLC |
Ε: Ποια υλικά μπορεί να επεξεργαστεί αυτή η συσκευή κοπής;
Α: Είναι κατάλληλο για τα σκουπίδια από χάλυβα, τα μεταλλικά προφίλ, τις πλάκες και τα βαριά μικτά σκουπίδια.
Ε2: Ποιο είναι το κύριο πλεονέκτημα σε σύγκριση με μια κανονική συσκευασία συσκευασίας;
Α: Συνδυάζει το κόψιμο και το παλτό, μειώνοντας τα βήματα επεξεργασίας και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα.
Ε3: Ποιο είναι το τυπικό μέγεθος παραγωγής;
Α: Το μέγεθος της σφραγίδας είναι 460×460 mm με ρυθμιζόμενο μήκος.
Ε: Μπορεί να προσαρμοστεί;
Α: Ναι, το μέγεθος του θαλάμου, η ισχύς και το σύστημα ελέγχου μπορούν να προσαρμοστούν.