Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83Q-4000B |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83Q-4000B | Όνομα προϊόντος: | Μεταλλική μηχανή κοπής |
|---|---|---|---|
| Δύναμη κοπής: | 4000KN | Αριστερά κύλινδρος (KN): | 1600 |
| Δεξιός κύλινδρος (KN): | 1600 | Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 3000*1200*680 |
| Διάσταση Bale (W*H) (mm): | 460*(300-460) | Μήκος πάγκου (mm): | 300-600 |
| Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 | Ισχύς (kW): | 95 |
| Επισημαίνω: | Μηχάνημα υδραυλικής δεματοποίησης 400 τόνων,Μηχάνημα υδραυλικής δεματοποίησης 2000 mm,2000 χιλ. |
||
400 τόνων Αυτοματοποιημένη μηχανή σφυρίσματος πλάτος 2000 mm Υδραυλική μηχανή σφυρίσματος
Το Τύπο Baler Shear Scrap (Y83Q-4000B) είναι μια μηχανή υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί για την αποδοτική επεξεργασία των σκουπιδιών μετάλλου.Αυτή η υδραυλική μηχανή για τη σφυρίχτρα βελτιώνει σημαντικά την παραγωγικότητα και μειώνει το κόστος εργασίας στις εργασίες ανακύκλωσης μετάλλων.
Με μια ισχυρή δύναμη κοπής 4000 kN και αυτόματο έλεγχο PLC, αυτό το δέρμα σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου σιδερένιου, εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία, υψηλή απόδοση και σταθερή πυκνότητα σιδερένιων σιδερένιων.
Το μηχάνημα αυτό χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Είναι κατάλληλο για την επεξεργασία υλικών όπως τα απόβλητα χάλυβα, αλουμίνιο, χαλκό και μικτά απόβλητα μετάλλων.
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Δύναμη κοπής | 4000 kN |
| Αριστερός κύλινδρος | 1600 kN |
| Δεξί κύλινδρο | 1600 kN |
| Μέγεθος αίθουσας (L × W × H) | 3000 × 1200 × 680 mm |
| Μέγεθος μπαλέας (W × H) | 460 × (300?? 460) mm |
| Διάστημα σπαθιάς | 300·600 mm |
| Ταχύτητα κοπής | 2·3 φορές/min |
| Δύναμη | 95 kW |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο PLC |
Ε: Ποια υλικά μπορεί να επεξεργαστεί αυτό το μηχάνημα;
Α: Μπορεί να χειριστεί χάλυβα, αλουμίνιο, χαλκό και μικτά απόβλητα μετάλλων.
Ε2: Είναι το μηχάνημα πλήρως αυτόματο;
Α: Ναι, υιοθετεί αυτόματο έλεγχο PLC για αποτελεσματική λειτουργία.
Ερ: Μπορεί το μέγεθος της μπάλας να προσαρμοστεί;
Α: Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη με βάση τις απαιτήσεις σας.
![]()