Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83/T-160 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Αριθμός μοντέλου:: | Y83/T-160 | Ισχύς (kW): | 22 |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική δύναμη (kN): | 1600 | Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 1600*1000*800 |
| Διάσταση δέματος (Μ*Π*Υ)(mm): | 400*400 | Πυκνότητα δέματος (kg/m3 ): | >1800 |
| Χωρητικότητα (kg/h): | 2000-3000 | Χρόνος(οι) ενός κύκλου: | <80 |
| Απαλλαγή δεμάτων: | Εξάγω | Λειτουργία: | PLC ημιαυτόματος έλεγχος |
| Επισημαίνω: | Μηχάνημα δεματοποίησης υδραυλικών μετάλλων 25 MPa,Μηχανή δεματοποίησης υδραυλικών μετάλλων 300 mm,πρέσα δεματοποίησης παλιοσίδερων 160 τόνων |
||
Η συσκευή επεξεργασίας απορριμμάτων Y83/T-160 είναι κατασκευασμένη για επιχειρήσεις ανακύκλωσης που χρειάζονται μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική λύση για την καθημερινή επεξεργασία απορριμμάτων.
Με μια ισχυρή πίεση 1600 kN και ένα πρακτικό μέγεθος θαλάμου, αυτή η υδραυλική μεταλλική συσκευή συσκευασίας παρτίδων προσφέρει σταθερή ποιότητα σφαιρίδων, ενώ διατηρεί χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
Το ημιαυτόματο σύστημα PLC του καθιστά την λειτουργία απλή, ακόμη και για ομάδες χωρίς προηγμένη τεχνική εμπειρία.
Το χαλαρό σκουπίδι δημιουργεί περισσότερα προβλήματα απ' όσο φαίνεται.
Οι εταιρείες συχνά εξαρτώνται υπερβολικά από την χειρωνακτική εργασία ή τα ξεπερασμένα μηχανήματα.που οδηγεί σε ασταθή παραγωγή και υψηλότερα λειτουργικά έξοδα.
Με την πάροδο του χρόνου, αυτές οι αναποτελεσματικότητες μειώνουν άμεσα τα περιθώρια κέρδους.
Αυτή η συσκευή στύλιξης σκουπιδιών αντιμετωπίζει αυτές τις προκλήσεις με έναν απλό και αποτελεσματικό τρόπο.
Με την συμπίεση των απορριμμάτων σε πυκνές, ομοιόμορφες μπάλες, διευκολύνει την αποθήκευση και τη μεταφορά.ενώ ο γρήγορος χρόνος κύκλου βοηθά στη διατήρηση σταθερής ροής εργασίας.
Για επιχειρήσεις μεσαίας κλίμακας, παρέχει ισορροπία μεταξύ επιδόσεων και επενδύσεων.
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Σχήμα | Υ83/Τ-160 |
| Ονομαστική δύναμη | 1600 kN |
| Μέγεθος αίθουσας | 1600 × 1000 × 800 mm |
| Μέγεθος μπαλέ | 400 × 400 mm |
| Σφαιρική πυκνότητα | > 1800 kg/m3 |
| Δυναμικότητα | 2000-3000 kg/ώρα |
| Χρόνος κύκλου | < 80 s |
| Δύναμη | 22 kW |
| Αποδέσμευση Bale | Εκτόξευση |
| Έλεγχος | ΠΛΚ ημιαυτόματο |
Αυτό το μηχάνημα λειτουργεί καλά σε:
Είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για επιχειρήσεις που επιθυμούν να αναβαθμίσουν από χειροκίνητο ή χαμηλής χωρητικότητας εξοπλισμό.
Το σκουπίδι το φορτώνουν στο θάλαμο, όπου υδραυλικοί κύλινδροι ασκούν πίεση για να το συμπιέσουν σε συμπαγείς σφαιρίδες.
Μόλις η μπάλα φτάσει στην απαιτούμενη πυκνότητα, το σύστημα εκτόξευσης την εκτοξεύει αυτόματα, επιτρέποντας στον επόμενο κύκλο να ξεκινήσει χωρίς καθυστέρηση.
Όταν επιλέγετε ένα μεταλλικό συσκευαστή, το κλειδί είναι να ταιριάζει το μηχάνημα στο καθημερινό σας φόρτο εργασίας.
Εάν η επιχείρησή σας χειρίζεται μέτρια όγκους και χρειάζεται σταθερή παραγωγή χωρίς υψηλή κατανάλωση ενέργειας, ένα μοντέλο 160 τόνων είναι συχνά η πιο πρακτική επιλογή.
Παρέχει αρκετή δύναμη για τα περισσότερα υλικά, ενώ διατηρεί την επένδυση υπό έλεγχο.
Ε: Τι είδους σκουπίδια μπορεί να αντέξει;
Χάλυβα, αλουμίνιο, χαλκό και άλλα ελαφρά μεταλλικά υλικά.
Ε2: Είναι δύσκολη η λειτουργία;
Όχι, το ημιαυτόματο σύστημα PLC είναι απλό και φιλικό προς το χρήστη.
Ε3: Τι γίνεται με τη συντήρηση;
Οι τακτικοί υδραυλικοί έλεγχοι και η βασική συντήρηση αρκούν για μακροχρόνια λειτουργία.