Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83-250UA |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Αριθμός μοντέλου:: | Y83-250UA | Ισχύς (kW): | 74 |
|---|---|---|---|
| Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 2000*1750*1200 | Διάσταση δέματος (Μ*Π*Υ)(mm): | (400-700)*500*600 |
| Πυκνότητα δέματος (kg/m3 ): | >1800 | Χωρητικότητα (kg/h): | 4000-6000 |
| Χρόνος(οι) ενός κύκλου: | <160 | Ονομαστική δύναμη (kN): | 2500 |
| Επισημαίνω: | Τρεις Ram Hydraulic Metal Baler Machine,Hydraulic Metal Baler Machine 30kW,30kW Hydraulic Metal Baler |
||
Η Πρέσα Μεταλλικών Σκουπιδιών Y83-250UA είναι μια ισχυρή και αξιόπιστη υδραυλική πρέσα σχεδιασμένη για επεξεργασία μεταλλικών σκουπιδιών μεγάλου όγκου. Με δύναμη συμπίεσης 2500 kN (250 τόνους), αυτή η μηχανή είναι ικανή να συμπιέζει διάφορα μεταλλικά σκουπίδια σε πυκνές, ομοιόμορφες μπάλες, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα μεταφοράς και τη διαχείριση αποθήκευσης.
Αυτή η πρέσα μετάλλων χρησιμοποιείται ευρέως σε αυλές ανακύκλωσης, χαλυβουργεία και εγκαταστάσεις επεξεργασίας μετάλλων. Είναι ιδιαίτερα κατάλληλη για τη διαχείριση χαλύβδινων σκουπιδιών, αλουμινίου, χαλκού και μικτών μεταλλικών αποβλήτων.
Αυτή η πρέσα μεταλλικών σκουπιδιών είναι ιδανική για:
| Στοιχείο | Παράμετρος |
|---|---|
| Μοντέλο | Y83-250UA |
| Ονομαστική Δύναμη | 2500 kN |
| Μέγεθος Θαλάμου Συμπίεσης | 2000 × 1750 × 1200 mm |
| Μέγεθος Μπάλας | (400–700) × 500 × 600 mm |
| Πυκνότητα Μπάλας | >1800 kg/m³ |
| Χωρητικότητα | 4000–6000 kg/h |
| Χρόνος Κύκλου | <160 s |
| Ισχύς Κινητήρα | 74 kW |
| Λειτουργία | Εκκένωση, έλεγχος με χειροκίνητη βαλβίδα |
Ε1: Τι υλικά μπορεί να διαχειριστεί αυτή η πρέσα μετάλλων;
A: Είναι κατάλληλη για χαλύβδινα σκουπίδια, αλουμίνιο, χαλκό και μικτά μεταλλικά απόβλητα.
Ε2: Είναι αυτή η μηχανή κατάλληλη για μεγάλης κλίμακας εγκαταστάσεις ανακύκλωσης;
A: Ναι, με υψηλή χωρητικότητα και ισχυρή δύναμη, είναι ιδανική για μεσαίες έως μεγάλες λειτουργίες.
Ε3: Τι γίνεται με τη συντήρηση;
A: Η τακτική συντήρηση περιλαμβάνει ελέγχους υδραυλικού λαδιού και βασικές επιθεωρήσεις.
Ε4: Μπορεί η μηχανή να προσαρμοστεί;
A: Ναι, το μέγεθος του θαλάμου, το μέγεθος της μπάλας και η διαμόρφωση μπορούν να προσαρμοστούν.