Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Wanshida |
| Πιστοποίηση: | ISO9001,CE |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83Q-135 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Sea Worthy |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | Εξαρτάται από τη ζήτηση των πελατών. 15 Pices/μήνες |
| Μοντέλο Αρ: | Y83Q-135 | Πιεστήριο: | 1350KN |
|---|---|---|---|
| Διάσταση της αίθουσας συμπίεσης (l*w*h): | 1300*600*600 χιλιοστά | Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Λειτουργία: | Ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο | Ώρα κύκλου: | <150(ες) |
| Εξουσία: | 18,5 kw | Υλικό πλαισίου: | Χάλυβα υψηλής αντοχής |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρέχεται | Λειτουργία: | Έλεγχος βαλβίδας χειρός |
Μεταλλική συσκευή απορριμμάτων με 1350 KN δύναμη συνεχούς εκφόρτωσης υψηλής πυκνότητας και ρυθμιζόμενο μήκος
Η επιλογή του κατάλληλου μεταλλικού συσκευαστή δεν έχει να κάνει μόνο με την πίεση ή την τιμή· έχει να κάνει με το να βρείτε μια μηχανή που να ταιριάζει με τον τύπο του υλικού σας, τις συνθήκες του χώρου και τη ροή της παραγωγής.Το Y83Q-135 forward-out metal baler έχει σχεδιαστεί ειδικά για πελάτες που χρειάζονται ένα συμπαγές, αποδοτική και εύκολη στη λειτουργία λύση για την καθημερινή μετακίνηση σκουπιδιών.
Με ονομαστική δύναμη 1350 kN, τοποθετείται ανάμεσα σε μικρές συσκευές μπαλαρίσματος και σε μεγαλύτερα βιομηχανικά συστήματα.και αποτύπωμα, καθιστώντας την εξαιρετική επιλογή για μικρές και μεσαίες εγκαταστάσεις ανακύκλωσης, εργαστήρια και εργοστάσια μεταποίησης μετάλλων.
Εάν αντιμετωπίζετε τις ακόλουθες καταστάσεις, το Y83Q-135 είναι μια εξαιρετικά κατάλληλη επιλογή:
Έχετε περιορισμένο χώρο εγκατάστασης αλλά εξακολουθείτε να χρειάζεστε σταθερή παραγωγή
Επεξεργάζεστε σκουπίδια αλουμινίου, ελαφρύ χάλυβα ή μικτά απόβλητα μετάλλων
Θέλετε να μειώσετε το χειροκίνητο χειρισμό και να βελτιώσετε την αποτελεσματικότητα της ροής εργασίας
Χρειάζεστε μια οικονομικά αποδοτική λύση χωρίς να επενδύετε σε εξοπλισμό μεγάλης κλίμακας
Σχεδιάζετε να συνδέσετε το μηχάνημα με ένα μεταφορέα ή ημι-αυτόματο σύστημα τροφοδοσίας
Ο συμπαγής θάλαμος συμπίεσης (1300 × 600 × 600 mm) επιτρέπει την εγκατάσταση σε περιορισμένα περιβάλλοντα εργαστηρίου χωρίς να θυσιάζεται η λειτουργική ικανότητα.
Το σύστημα εκφόρτωσης μπαλών με προεξόδου επιτρέπει συνεχή παραγωγή, μειώνοντας τον χρόνο στάσης μεταξύ των κύκλων και ελαχιστοποιώντας τη συμμετοχή της εργασίας.
Με πυκνότητα μπαλών άνω των 1800 kg/m3, μπορεί να φορτωθεί περισσότερο σκουπίδι ανά αποστολή, μειώνοντας άμεσα το κόστος εφοδιασμού.
Με χρόνο κύκλου κάτω των 150 δευτερολέπτων και χωρητικότητα έως 2500 kg/h, η μηχανή παρέχει σταθερή και προβλέψιμη απόδοση.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Y83Q-135 Μεταλλικός βαλέρ |
| Ονομαστική δύναμη | 1350 kN |
| Μέγεθος αίθουσας συμπίεσης (L × W × H) | 1300 × 600 × 600 mm |
| Μέγεθος μπαλέας (L × W × H) | (50·300) × 600 × 240 mm |
| Σφαιρική πυκνότητα | > 1800 kg/m3 |
| Κατανάλωση | 1800-2500 kg/ώρα |
| Χρόνος κύκλου | < 150 s |
| Δύναμη κινητήρα | 18.5 kW |
| Τρόπος λειτουργίας | Ελέγχος χειροκίνητης βαλβίδας |
| Αποδέσμευση Bale | Προώθηση |
| Ειδικότητα | Πυροσβεστήρας προεξόδου (Y83Q-135) | Συσκευή στροφής | Πλακέτα με πλάγια πίεση |
|---|---|---|---|
| Συνεχή ροή εργασίας | Υψηλή | Μεσαία | Υψηλή |
| Απαιτούμενη εργασία | Χαμηλά | Μεσαία | Χαμηλά |
| Απαιτήσεις χώρου | Συμπίεση | Μεσαία | Μεγαλύτερο |
| Συμβατότητα αυτοματισμού | Εύκολα. | Περιορισμένη | Ωραίο. |
| Επίπεδο κόστους | Μετριοπαθής | Κάτω | Πιο ψηλά |
Από την άποψη του αγοραστή, αυτό το μηχάνημα δεν έχει να κάνει με τη μέγιστη χωρητικότητα, αλλά με την αποτελεσματικότητα ανά επένδυση.ενώ εξακολουθεί να επιτυγχάνεται επαγγελματική ποιότητα παραγωγής.
Η απλή δομή του μειώνει την πολυπλοκότητα συντήρησης και ο χειροκίνητος έλεγχος βαλβίδας αποφεύγει την εξάρτηση από περίπλοκα ηλεκτρονικά συστήματα.η οποία είναι ιδιαίτερα ευεργετική σε περιοχές με ασταθείς συνθήκες ισχύος.
1Είναι κατάλληλη αυτή η μηχανή ως πρώτη επένδυση για μια επιχείρηση ανακύκλωσης;
Ναι, είναι ένα ιδανικό μηχάνημα αρχής έως μεσαίου επιπέδου με ισορροπημένο κόστος και απόδοση.
2Πώς συγκρίνεται με μεγαλύτερες συσκευασίες, όπως μοντέλα 200 ή 250 τόνων;
Καταναλώνει λιγότερη ενέργεια, απαιτεί λιγότερο χώρο και είναι πιο κατάλληλο για μετριοπαθείς ανάγκες παραγωγής.
3Μπορεί να αντέξει βαριά απορρίμματα από χάλυβα;
Για το βαρύ χάλυβα, συνιστάται να χρησιμοποιούνται μοντέλα μεγαλύτερης χωρητικότητας.
4Είναι δυνατή η αναβάθμιση στον αυτόματο έλεγχο;
Ναι, ο έλεγχος PLC μπορεί να προσαρμοστεί με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
5Ποια είναι η αναμενόμενη απόδοση της επένδυσης;
Λόγω της μείωσης του κόστους εργασίας και του κόστους μεταφοράς, πολλοί χρήστες επιτυγχάνουν απόδοση εντός σχετικά σύντομης περιόδου λειτουργίας, ανάλογα με το φόρτο εργασίας.