Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y82-35 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | Κάθετη χορτοδετική χαρτιού απορριμμάτων | Μοντέλο: | Y82-35 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος της αίθουσας: | 1200×800×1600 χλστ | Μέγεθος δεματοποιημένου μπλοκ: | 1200×800×(300-1200) mm |
| Πίεση εργασίας συστημάτων: | 16,0 MPa | Χρόνος Τύπου: | 40s |
| Ώρα επιστροφής: | δεκαετία του 20 | Βαρύτητα: | 100-300 κιλά |
| Συνολικό μέγεθος: | 1900×1100×3800 χιλιοστά | βάρος: | 2500 κιλά |
Η υδραυλική κάθετη πρέσα συμπίεσης για χαρτί είναι σχεδιασμένη για τη συμπίεση χαλαρών υλικών όπως χαρτόνι, χαρτί, πλαστικές μεμβράνες και απορρίμματα συσκευασίας σε συμπαγή δέματα. Αυτή η κάθετη πρέσα συμπίεσης για χαρτί χρησιμοποιείται ευρέως σε κέντρα ανακύκλωσης, αποθήκες, τυπογραφεία και εγκαταστάσεις logistics.
Με δύναμη συμπίεσης 35 τόνων (250 kN), το μηχάνημα μειώνει αποτελεσματικά τον όγκο των υλικών, βοηθώντας τις επιχειρήσεις να εξοικονομήσουν χώρο αποθήκευσης και κόστη μεταφοράς. Το μέγεθος του θαλάμου 1200 × 800 × 1600 mm επιτρέπει την ευέλικτη φόρτωση υλικών απορριμμάτων σε όγκο, ενώ το μέγεθος του δέματος εξασφαλίζει εύκολο χειρισμό και στοίβαξη.
Αυτή η υδραυλική πρέσα συμπίεσης για χαρτί είναι μια ιδανική επιλογή για μικρές έως μεσαίες δραστηριότητες ανακύκλωσης που αναζητούν σταθερή απόδοση και οικονομική αποδοτικότητα.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Δύναμη Συμπίεσης | 250 kN (35 Τόνοι) |
| Μέγεθος Θαλάμου | 1200 × 800 × 1600 mm |
| Μέγεθος Δέματος | 1200 × 800 × (300–1200) mm |
| Βάρος Δέματος | 100–300 kg |
| Πίεση Λειτουργίας | 16 MPa |
| Ισχύς | 7.5 kW |
| Χρόνος Κύκλου | 40 s (συμπίεση) / 20 s (επιστροφή) |
| Λειτουργία | Ημι-αυτόματη |
| Βάρος Μηχανήματος | 2500 kg |
Ε1: Τι υλικά μπορεί να επεξεργαστεί αυτή η κάθετη πρέσα συμπίεσης;
A: Είναι κατάλληλο για χαρτόνι, χαρτί, πλαστική μεμβράνη και ελαφρά ανακυκλώσιμα υλικά.
Ε2: Ποιο είναι το εύρος βάρους του δέματος;
A: Συνήθως μεταξύ 100–300 kg ανάλογα με τον τύπο του υλικού.
Ε3: Είναι κατάλληλο για μεταλλικά απορρίμματα;
A: Αυτό το μοντέλο έχει σχεδιαστεί για ελαφρά υλικά. Για μεταλλικά απορρίμματα, συνιστάται διαφορετική πρέσα συμπίεσης.
Ε4: Μπορεί να προσαρμοστεί το μηχάνημα;
A: Ναι, το μέγεθος του θαλάμου, η τάση και το σύστημα ελέγχου μπορούν να προσαρμοστούν.