Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y83/T-160 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 ΣΕΤ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | Μεταλλικές συσκευές συσκευασίας | Μοντέλο: | Y83/T-160 |
|---|---|---|---|
| Ονομαστική δύναμη (kN): | 1600 | Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 1600*1000*800 |
| Διάσταση δέματος (Μ*Π*Υ)(mm): | 400*400 | Πυκνότητα δέματος (kg/m3 ): | >1800 |
| Χωρητικότητα (kg/h): | 2000-3000 | Χρόνος(οι) ενός κύκλου: | <80 |
| Ισχύς (kW): | 22 | Απαλλαγή δεμάτων: | Εξάγω |
| Επισημαίνω: | Υδραυλικό δεματοποιητής παλιοσίδερων 1600 KN,Δεματοποιητής ανακύκλωσης σκραπ από χάλυβα 400×400 mm,Βιομηχανική πρέσα δεματοποίησης με εγγύηση |
||
Η πρέσα δεματοποίησης υδραυλικών απορριμμάτων μετάλλων έχει σχεδιαστεί για αποτελεσματική συμπίεση διαφόρων μεταλλικών απορριμμάτων όπως χάλυβα, αλουμίνιο, χαλκό και ανάμεικτα ελαφριά θραύσματα. Αυτό το δεματοποιητής παλιοσίδερων χρησιμοποιείται ευρέως σε ναυπηγεία ανακύκλωσης, εργοστάσια επεξεργασίας μετάλλων και εγκαταστάσεις διαχείρισης απορριμμάτων.
Με ονομαστική δύναμη 1600 kN, αυτό το μηχάνημα μπορεί να συμπιέσει χαλαρά σκραπ σε πυκνές μπάλες, μειώνοντας σημαντικά το κόστος μεταφοράς και βελτιώνοντας την απόδοση φόρτισης του κλιβάνου. Το συμπαγές μέγεθος μπάλας 400×400 mm εξασφαλίζει εύκολο χειρισμό και στοίβαξη.
Αυτή η υδραυλική πρέσα δεματοποίησης παλιοσίδερων είναι μια ιδανική λύση για πελάτες που θέλουν να βελτιώσουν τη λειτουργική απόδοση διατηρώντας παράλληλα σταθερή και αξιόπιστη απόδοση.
| Είδος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μοντέλο | Υ83/Τ-160 |
| Ονομαστική δύναμη | 1600 kN |
| Μέγεθος θαλάμου συμπίεσης | 1600×1000×800 χλστ |
| Μέγεθος Bale | 400×400 χλστ |
| Πυκνότητα Bale | >1800 kg/m³ |
| Ικανότητα | 2000–3000 kg/h |
| Ώρα κύκλου | <80 δευτ |
| Εξουσία | 22 kW |
| Απόρριψη Bale | Push-out |
| Λειτουργία | PLC Ημιαυτόματο |
Ε1: Ποια υλικά μπορεί να χειριστεί αυτή η δεματοποιία παλιοσίδερων;
Α: Μπορεί να επεξεργαστεί θραύσματα χάλυβα, θραύσματα αλουμινίου, χαλκό και μικτά ελαφρά μέταλλα.
Ε2: Ποιο είναι το μέσο βάρος του δέματος;
Α: Ανάλογα με την πυκνότητα του υλικού, συνήθως 80–150 kg ανά δέμα.
Ε3: Είναι το μηχάνημα εύκολο στη λειτουργία;
Α: Ναι, το ημιαυτόματο σύστημα PLC απλοποιεί τη λειτουργία και βελτιώνει την ασφάλεια.
Q4: Μπορεί το μηχάνημα να προσαρμοστεί;
Α: Ναι, το μέγεθος του θαλάμου, η ισχύς και το σύστημα ελέγχου μπορούν να προσαρμοστούν με βάση τις απαιτήσεις.