Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Υ82-25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | Συσσωρευτής τύμπου | Μοντέλο: | Υ82-25 |
|---|---|---|---|
| Δύναμη max.push: | 250KN | Κτύπημα: | 1000 mm |
| Μέγεθος κουτιού συμπίεσης (ΜxΠ x Υ): | 790x790x1060 χλστ | Μέγεθος μπλοκ μπλοκ (h): | Min. 60 mm |
| Υδραυλική πίεση του συστήματος: | 21 MPA | Ηλεκτροκινητήρας: | Υ160Μ -4 |
| Εξουσία: | 11 kW | Συνολικό μέγεθος (LXW XH): | 1150x1500x2950mm |
| Επισημαίνω: | Υδραυλικό Συγκρατητή τυμπάνων 250kN δύναμη πίεσης,Συσσωρευτής τύμπου με στροφή 1000 mm,Υδραυλικός πρέσος συντριβής βαρελιών 200L |
||
Ο θρυμματιστής τυμπάνων Y82-25 είναι ένα συμπαγές αλλά ισχυρό υδραυλικό μηχάνημα σχεδιασμένο για τη συμπίεση ατσάλινων τυμπάνων 200L. Χρησιμοποιείται ευρέως στην ανακύκλωση βιομηχανικών αποβλήτων, ειδικά σε εγκαταστάσεις που ασχολούνται με βαρέλια λαδιού, χημικά δοχεία και μεταλλικά βαρέλια.
Με μέγιστη δύναμη συμπίεσης 250kN, αυτός ο θρυμματιστής τυμπάνων μπορεί να μειώσει το ύψος του τυμπάνου σε μόλις 60 mm, μειώνοντας σημαντικά τον αποθηκευτικό χώρο και το κόστος μεταφοράς. Σε πολλά εργοστάσια ανακύκλωσης, οι χειριστές συχνά δυσκολεύονται με ογκώδη βαρέλια που καταλαμβάνουν μεγάλους χώρους – αυτό το μηχάνημα παρέχει μια πρακτική και αποτελεσματική λύση.
Το σταθερό υδραυλικό του σύστημα και η στιβαρή κατασκευή του εξασφαλίζουν αξιόπιστη λειτουργία ακόμη και υπό συνεχείς συνθήκες εργασίας.
| Στοιχείο | Παράμετρος |
|---|---|
| Μοντέλο | Y82-25 |
| Μέγιστη δύναμη ώθησης | 250 kN |
| Διαδρομή | 1000 mm |
| Μέγεθος θαλάμου | 790×790×1060 mm |
| Τελικό ύψος | Ελάχ. 60 mm |
| Υδραυλική πίεση | 21 MPa |
| Κινητήρας | Y160M-4 |
| Ισχύς | 11 kW |
| Συνολικό μέγεθος | 1150×1500×2950 mm |
| Βάρος | 1800 kg |
Ε: Τι τύπο βαρελιών μπορεί να χειριστεί αυτό το μηχάνημα;
A: Κυρίως ατσάλινα βαρέλια 200L, συμπεριλαμβανομένων βαρελιών λαδιού και χημικών.
Ε: Μπορεί να λειτουργήσει συνεχώς;
A: Ναι, το υδραυλικό σύστημα έχει σχεδιαστεί για σταθερή συνεχή λειτουργία.
Ε: Είναι διαθέσιμη προσαρμογή;
A: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε τις προδιαγραφές με βάση τις απαιτήσεις σας.