Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Υ82-25 |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Ονομα: | κάθετη πρέσα | Μοντέλο: | Υ82-25 |
|---|---|---|---|
| Βάρος balel: | 60-120 κιλά | Μέγεθος Bale: | 1080x700x (- 800) χιλ. |
| Πιεστήριο: | 25 τόνοι | Αποδοτικότητα: | 6-8 σάκοι ανά ώρα |
| Ισχύς κινητήρα: | 7,5 kw | Διαστάσεις: | 1350x900x3100mm |
| Ώρα κύκλου: | 31 δευτερόλεπτα | Βάρος: | 2000 κιλά |
| Επισημαίνω: | Εικονική συσκευή συσκευασίας αποβλήτων,Μηχανή συσκευασίας βαρών 60-120 kg,31s χρόνος κύκλου κατακόρυφης συσκευής συσκευασίας βαλίστρων |
||
Ο κάθετος συμπιεστής Y82-25 είναι ένας συμπαγής και αποδοτικός υδραυλικός κάθετος συμπιεστής, σχεδιασμένος για τις βιομηχανίες ανακύκλωσης απορριμμάτων και διαχείρισης υλικών. Χρησιμοποιείται ευρέως σε κέντρα ανακύκλωσης, αποθήκες, εγκαταστάσεις συσκευασίας και εργοστάσια παραγωγής για τη συμπίεση χαλαρών υλικών σε πυκνές και διαχειρίσιμες δεσμίδες.
Αυτό το μηχάνημα κάθετου συμπιεστή βοηθά στη μείωση του χώρου αποθήκευσης, του κόστους μεταφοράς και του φόρτου εργασίας. Συμπιέζοντας ανακυκλώσιμα υλικά όπως χαρτόνι, πλαστική μεμβράνη, χαρτώδη απορρίμματα και υφασμάτινα αποκόμματα σε συμπαγείς δεσμίδες, οι επιχειρήσεις μπορούν να βελτιώσουν σημαντικά την αποδοτικότητα της ανακύκλωσης και την ασφάλεια των εργασιών.
Εξοπλισμένος με υδραυλική δύναμη συμπίεσης 25 τόνων και ανθεκτικό θάλαμο συμπίεσης από χάλυβα, ο συμπιεστής απορριμμάτων Y82-25 παρέχει σταθερή απόδοση συμπίεσης. Το μηχάνημα μπορεί να παράγει δεσμίδες βάρους 60-120 κιλών, καθιστώντας το κατάλληλο για μεσαίου μεγέθους εργασίες ανακύκλωσης.
Ο κάθετος σχεδιασμός επιτρέπει επίσης στους χειριστές να φορτώνουν εύκολα υλικά από τον μπροστινό θάλαμο. Με χρόνο κύκλου 31 δευτερολέπτων και παραγωγή 6-8 δεσμίδων ανά ώρα, αυτό το μηχάνημα ανακύκλωσης βελτιώνει την παραγωγικότητα, διατηρώντας παράλληλα την ενεργειακή απόδοση.
Το μηχάνημα κάθετου συμπιεστή απορριμμάτων είναι κατάλληλο για τη συμπίεση διαφόρων ανακυκλώσιμων υλικών, όπως:
Χαρτοκιβώτια
Χαρτώδη απορρίμματα
Πλαστική μεμβράνη και φιάλες PET
Υφασμάτινα απορρίμματα
Υλικά συσκευασίας
Μαλακά πλαστικά προϊόντα
Χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Σταθμούς ανακύκλωσης
Αποθήκες
Σούπερ μάρκετ
Κέντρα logistics
Εργοστάσια παραγωγής
Εγκαταστάσεις διαχείρισης απορριμμάτων
| Μοντέλο | Y82-25 |
|---|---|
| Δύναμη συμπίεσης | 25 Τόνοι |
| Βάρος δεσμίδας | 60-120 kg |
| Μέγεθος δεσμίδας | 1080 × 700 × (-800) mm |
| Αποδοτικότητα | 6-8 δεσμίδες/ώρα |
| Χρόνος κύκλου | 31 δευτερόλεπτα |
| Ισχύς κινητήρα | 7.5 kW |
| Διαστάσεις μηχανήματος | 1350 × 900 × 3100 mm |
| Βάρος μηχανήματος | 2000 kg |
Υψηλή Αποδοτικότητα Συμπίεσης
Το υδραυλικό σύστημα 25 τόνων εξασφαλίζει ισχυρή ικανότητα συμπίεσης για διάφορα ανακυκλώσιμα υλικά.
Σχεδιασμός Εξοικονόμησης Χώρου
Η συμπαγής κάθετη δομή καθιστά το μηχάνημα κατάλληλο για εγκαταστάσεις με περιορισμένο χώρο.
Σταθερή και Ανθεκτική Δομή
Οι χαλύβδινες πλάκες υψηλής αντοχής βελτιώνουν την ανθεκτικότητα και παρατείνουν τη διάρκεια ζωής του μηχανήματος.
Εύκολη Λειτουργία
Οι χειριστές μπορούν εύκολα να φορτώνουν υλικά και να χειρίζονται το μηχάνημα με απλά χειριστήρια.
Χαμηλότερο Κόστος Μεταφοράς
Οι συμπιεσμένες δεσμίδες μειώνουν τον όγκο αποθήκευσης και τα έξοδα μεταφοράς.
Ε1: Τι υλικά μπορεί να συμπιέσει αυτός ο κάθετος συμπιεστής;
Το μηχάνημα μπορεί να συμπιέσει χαρτόνι, πλαστική μεμβράνη, χαρτώδη απορρίμματα, υφασμάτινα αποκόμματα και υλικά συσκευασίας.
Ε2: Είναι εύκολος στη λειτουργία ο κάθετος συμπιεστής;
Ναι. Το μηχάνημα διαθέτει απλό σύστημα ελέγχου, επιτρέποντας στους χειριστές να μάθουν γρήγορα τη διαδικασία λειτουργίας.
Ε3: Ποιο είναι το μέσο βάρος της δεσμίδας;
Κάθε δεσμίδα ζυγίζει περίπου 60-120 κιλά, ανάλογα με τον τύπο του υλικού.
Ε4: Μπορεί το μηχάνημα να λειτουργεί συνεχώς;
Ναι. Ο κάθετος συμπιεστής ανακύκλωσης έχει σχεδιαστεί για συνεχή λειτουργία σε εγκαταστάσεις ανακύκλωσης.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη μετά την πώληση για όλα τα μηχανήματα κάθετου συμπιεστή.
12μηνη εγγύηση μηχανήματος
Δια βίου τεχνική υποστήριξη
Προμήθεια ανταλλακτικών
Οδηγίες εγκατάστασης
Εκπαίδευση λειτουργίας
Απομακρυσμένη τεχνική βοήθεια
Η ομάδα μηχανικών μας διασφαλίζει ότι κάθε μηχάνημα λειτουργεί αξιόπιστα στην εγκατάσταση ανακύκλωσής σας.![]()