Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | Container Shear |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Q43W-4000B |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | Q43W-4000B | Δύναμη κοπής (kN): | 4000 |
|---|---|---|---|
| Στόμα εξόδου (mm): | 1400x450 | Μήκος λεπίδας: | 1400 |
| Σύστημα ψύξης λαδιού: | Σύστημα ψύξης αέρα | Υδραυλική πίεση του συστήματος: | 25 MPa |
| Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 | Ισχύς (kW): | 84 |
| Λειτουργία: | Έλεγχος κουμπιού | Βάρος (kg): | 25000 |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένη μηχανή κοπής απορριμμάτων,Προσαρμοσμένη μηχανή κοπής απορριμμάτων επεξεργασίας,Μεταλλουργός για το ξύρισμα απορριμμάτων λεπίδων από χάλυβα υψηλής ανθρακούχης |
||
Το Q43W-4000B Horizontal Scrap Shear είναι ένα υψηλής απόδοσης υδραυλικό κούρεμα σκουπιδιών που έχει σχεδιαστεί για επεξεργασία σκουπιδιών μεγάλης κλίμακας και επεξεργασία μεταλλικών.Αυτό το μηχάνημα είναι ικανό να κόβει αποτελεσματικά τα βαριά και ογκώδη υλικά απορριμμάτων σε διαχειρίσιμα μεγέθη.
Ως σύγχρονη μηχανή κοπής εμπορευματοκιβωτίων, ενσωματώνει την τροφοδοσία, τη συμπίεση και την κοπή σε ένα σύστημα, καθιστώντας την ιδανική για συνεχή λειτουργία σε απαιτητικά περιβάλλοντα, όπως τα ναυπηγεία και τα εργοστάσια χάλυβα.
Αυτή η οριζόντια μηχανή κούρεσης σκουπιδιών χρησιμοποιείται ευρέως σε:
Είναι κατάλληλο για το κόψιμο απορριμμάτων χάλυβα, σιδηροτροχιάς, σωλήνων, προφίλ και άλλων βαρέων υλικών.
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Δύναμη κοπής | 4000 kN |
| Φύση εξόδου | 1400 × 450 mm |
| Διάστημα λεπίδας | 1400 χιλιοστά |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Υδραυλική πίεση | 25 MPa |
| Ταχύτητα κοπής | 2·3 φορές/min |
| Δύναμη | 84 kW |
| Λειτουργία | Ελέγχος κουμπιών |
| Βάρος μηχανής | 25,000 kg |
Ε1: Ποια υλικά μπορεί να κόψει αυτό το δοχείο;
Α: Μπορεί να κόψει σκουπίδια από χάλυβα, σιδερένια ράβδια, σωλήνες, προφίλ και μείγματα βαρέων μετάλλων.
Ε2: Είναι κατάλληλο για μεγάλες επιχειρήσεις;
Α: Ναι, έχει σχεδιαστεί για μεσαίες και μεγάλες εγκαταστάσεις επεξεργασίας απορριμμάτων.
Ε3: Ποιο σύστημα ψύξης χρησιμοποιείται;
Α: Χρησιμοποιεί σύστημα ψύξης με αέρα για τη σταθερή λειτουργία.
Ε: Μπορεί να προσαρμοστεί το μηχάνημα;
Α: Ναι, το μήκος της λεπίδας, το μέγεθος τροφοδοσίας και η διαμόρφωση μπορούν να προσαρμοστούν.