Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | gantry shear |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Q43L-8000L |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | Q43L-8000L | Δύναμη κοπής (kN): | 8000 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος χώρου φόρτωσης (mm): | 8000X1950X900 | Μήκος λεπίδας (mm): | 2000 |
| Σύστημα ψύξης λαδιού: | Σύστημα ψύξης αέρα | Υδραυλική πίεση του συστήματος: | 25 MPa |
| Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 | Βάρος αποστολής: | 270 |
| Λειτουργία: | Αυτόματος έλεγχος PLC | Βάρος (kg): | 92000 |
| Επισημαίνω: | Δυνατότητα κοπής από το κούρεμα,Τύπος κούρεμας από σκουπίδια Κούρεμας από γάντρα,Σκληρό ατσάλι με σφαιρίδια |
||
Δυνατότητα κοπής από σκληρό χάλυβα
Η υδραυλική ψαλίδα γκαράζ (Q43L-8000L) είναι μια βαριά μηχανή που έχει σχεδιαστεί για την κοπή μεγάλων όγκων σκουπιδιών μετάλλου, συμπεριλαμβανομένων των πλακών χάλυβα, του δομικού χάλυβα, των σιδηροτροβιών και των μικτών βαρέων σκουπιδιών.
Σε μεγάλα εργοστάσια ανακύκλωσης και εγκαταστάσεις επεξεργασίας χάλυβα, ο χειρισμός υπερμεγέθους και ακανόνιστων υλικών αποτελεί μεγάλη πρόκληση.Οι παραδοσιακές μέθοδοι κοπής συχνά δεν είναι αποτελεσματικές όταν πρόκειται για μακρύ και παχύ θραύσμα.
Η μηχανή αυτή είναι εξοπλισμένη με μια δύναμη κοπής 8000 kN και ένα διευρυμένο θάλαμο τροφοδοσίας 8000 mm, επιτρέποντας τη συνεχή τροφοδοσία ογκώδεις υλικών.Βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα της επεξεργασίας και μειώνει το χειρισμό με το χέρι.
Με υδραυλικό σύστημα που λειτουργεί σε 25 MPa, το μηχάνημα εξασφαλίζει σταθερή και ισχυρή απόδοση κοπής σε απαιτητικές συνθήκες εργασίας.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Δύναμη κοπής | 8000 kN |
| Θάλαμος τροφοδοσίας | 8000 × 1950 × 900 mm |
| Διάστημα λεπίδας | 2000 mm |
| Υδραυλική πίεση | 25 MPa |
| Ταχύτητα κοπής | 2·3 φορές/min |
| Δύναμη | 270 kW |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο PLC |
| Βάρος | 92000 kg |
Το κούρεμα λειτουργεί τροφοδοτώντας το χάλυβα σε ένα μακρύ οριζόντιο θάλαμο.
Ο σχεδιασμός συνεχούς τροφοδοσίας επιτρέπει την αποδοτική επεξεργασία μακρών και ακανόνιστων απορριμμάτων χωρίς συχνή επανατοποθέτηση, βελτιώνοντας την παραγωγικότητα.
Τι υλικά μπορεί αυτή η διαδικασία κούρεμα γκαράζ
Είναι κατάλληλο για χαλυβουργικές πλάκες, σιδερένια ράβδους, δομικό χάλυβα και μικτά βαριά σκουπίδια
Είναι κατάλληλη αυτή η μηχανή για μεγάλης κλίμακας ανακύκλωση;
Ναι, είναι σχεδιασμένο για λειτουργίες μεγάλης χωρητικότητας
Ποιο είναι το πλεονέκτημα ενός κούρεμα γκαράζ
Είναι πιο αποδοτικό για μακρύ και βαρύ σκουπίδι σε σύγκριση με άλλους τύπους κοπής
Μπορεί το μηχάνημα να προσαρμοστεί
Ναι, η προσαρμογή είναι διαθέσιμη με βάση τις απαιτήσεις