Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Place of Origin: | china |
|---|---|
| Μάρκα: | Gantry shear |
| Πιστοποίηση: | CE and ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Q43L-8000L |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 Σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Μοντέλο: | Q43L-8000L | Κατάσταση: | Διάτμηση Gantry |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος χώρου φόρτωσης (mm): | 8000X1950X900 | Μήκος λεπίδας (mm): | 2000 |
| Σύστημα ψύξης λαδιού: | Σύστημα ψύξης αέρα | Υδραυλική πίεση του συστήματος: | 25 MPa |
| Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 | Ισχύς (kW): | 270 |
| Λειτουργία: | Αυτόματος έλεγχος PLC | Βάρος (kg): | 92000 |
| Επισημαίνω: | 120 τόνοι την ημέρα,100 τόνοι κούρεμας,Δυνατότητα κοπής 10 mm |
||
Το υδραυλικό κούρεμα σκουπιδιών Q43L-8000L είναι μια μηχανή μεγάλης χωρητικότητας που έχει σχεδιαστεί για εργασίες επεξεργασίας σκουπιδιών μετάλλων σε μεγάλη κλίμακα.Αυτή η μηχανή κοπής σκουπιδιών είναι ικανή να χειρίζεται ογκώδη και μικτά μεταλλικά υλικά αποτελεσματικά..
Εφοδιασμένο με αυτόματο σύστημα ελέγχου PLC, το μηχάνημα εξασφαλίζει σταθερή λειτουργία, υψηλή παραγωγικότητα και μειωμένη εξάρτηση από το εργατικό δυναμικό.και βιομηχανικές εγκαταστάσεις ανακύκλωσης.
Οι μεγάλες επιχειρήσεις ανακύκλωσης αντιμετωπίζουν συχνά προκλήσεις όπως:
Οι παραδοσιακοί εξοπλισμοί δεν μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της σύγχρονης επεξεργασίας απορριμμάτων μεγάλου όγκου.
Η υδραυλική κοπής απορριμμάτων 800 τόνων παρέχει μια αξιόπιστη λύση με:
Αυτή η μηχανή κοπής βιομηχανικού σκουπιδιού βελτιώνει σημαντικά την παραγωγική ικανότητα και μειώνει το λειτουργικό κόστος.
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Σχήμα | Ειδικότερα: |
| Δύναμη κοπής | 8000 kN |
| Μέγεθος χώρου φόρτωσης | 8000 × 1950 × 900 mm |
| Διάστημα λεπίδας | 2000 mm |
| Υδραυλική πίεση | 25 MPa |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Ταχύτητα κοπής | 2·3 φορές/min |
| Δύναμη | 270 kW |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο PLC |
| Βάρος | 92000 kg |
Η μηχανή αυτή για την κοπή απόβλητων μεταλλικών είναι κατάλληλη για:
Μπορεί να επεξεργαστεί δομές από χάλυβα, βαρύ σκουπίδι, μικτά μέταλλα και υπερμεγέθη υλικά.
Το κατεργασμένο μέταλλο φορτώνεται στον μεγάλο θάλαμο, όπου οι υδραυλικοί κύλινδροι εφαρμόζουν δύναμη για να τοποθετήσουν και να συμπιέσουν το υλικό.διαλύοντας μεγάλα κομμάτια σε ελεγχόμενα μεγέθη.
Το αυτόματο σύστημα ελέγχου εξασφαλίζει συνεχή τροφοδοσία, κοπή και εκφόρτωση.
Κατά την επιλογή μιας μηχανής κοπής απορριμμάτων, εξετάστε:
Το μοντέλο των 800 τόνων είναι ιδανικό για εργασίες που απαιτούν υψηλή απόδοση και χειρισμό βαρέων υλικών.
Ερώτηση 1: Ποια υλικά μπορεί να κόψει αυτό το μηχάνημα;
Α: Σπατάλη από χάλυβα, δομές βαρέων μετάλλων, μικτά σκουπίδια και βιομηχανικά απόβλητα.
Ε2: Είναι το μηχάνημα πλήρως αυτόματο;
Α: Ναι, χρησιμοποιεί αυτόματο έλεγχο PLC για αποτελεσματική λειτουργία.
Ε3: Ποιο είναι το πλεονέκτημα του μεγάλου μεγέθους του θαλάμου;
Α: Επιτρέπει την επεξεργασία υπερμεγέθους υλικών χωρίς προεπεξεργασία.
Ε4: Ποιο σύστημα ψύξης χρησιμοποιείται;
Α: Το σύστημα ψύξης με αέρα εξασφαλίζει σταθερή υδραυλική απόδοση.
![]()