Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Υ83Q-4000Α |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξιοπλοϊκή συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 10 σετ/μήνα |
| Αριθμό μοντέλου: | Υ83Q-4000Α | Δύναμη κοπής (kN): | 4000 |
|---|---|---|---|
| Αριστερά κύλινδρος (KN): | 1600 | Δεξιός κύλινδρος (KN): | 1600 |
| Διάσταση χώρου συμπίεσης (Μ*Π*Υ) (mm): | 3000*1200*680 | Διάσταση Bale (W*H) (mm): | 460*(300-460) |
| Μήκος πάγκου (mm): | 300-600 | Ταχύτητα κοπής (φορές/λεπτό): | 2-3 |
| Ισχύς (kW): | 74 | Λειτουργία: | Αυτόματος έλεγχος PLC |
| Επισημαίνω: | Δεματοποιητής διάτμησης 20 MPa,Δεματωτής διάτμησης 37 kW× 2 σετ,37 kW× 2 σετ Οριζόντιος υδραυλικός χορτοδετικός |
||
Η μηχανή διάτμησης συμπιεστή απορριμμάτων (Y83Q-4000A) είναι μια μηχανή υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη να συνδυάζει λειτουργίες συμπίεσης και διάτμησης μετάλλων σε ένα ολοκληρωμένο σύστημα. Χρησιμοποιείται ευρέως για την επεξεργασία διαφόρων τύπων μεταλλικών απορριμμάτων, συμπεριλαμβανομένων χαλύβδινων πλακών, δομικού χάλυβα, ράβδων οπλισμού και μικτών βαρέων απορριμμάτων.
Στις σύγχρονες λειτουργίες ανακύκλωσης, ο χειρισμός ογκωδών και ακανόνιστων μεταλλικών απορριμμάτων μπορεί να είναι αναποτελεσματικός και δαπανηρός. Οι παραδοσιακές διαδικασίες συχνά απαιτούν ξεχωριστό εξοπλισμό συμπίεσης και κοπής, αυξάνοντας τις απαιτήσεις σε εργασία, χώρο και την πολυπλοκότητα λειτουργίας.
Η υδραυλική μηχανή διάτμησης συμπιεστή μετάλλων παρέχει μια ολοκληρωμένη λύση συμπιέζοντας και κόβοντας τα μεταλλικά απορρίμματα σε μία ροή εργασίας, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και μειώνοντας το κόστος χειρισμού. Με ισχυρή δύναμη κοπής 4000 kN και διπλούς κυλίνδρους συμπίεσης, η μηχανή εξασφαλίζει ισχυρή συμπίεση και ακριβή απόδοση κοπής.
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μοντέλο | Y83Q-4000A |
| Δύναμη Κοπής | 4000 kN |
| Αριστερός Κύλινδρος | 1600 kN |
| Δεξιός Κύλινδρος | 1600 kN |
| Μέγεθος Θαλάμου | 3000 × 1200 × 680 mm |
| Τμήμα Δέματος | 460 × (300–460) mm |
| Μήκος Δέματος | 300–600 mm |
| Ταχύτητα Κοπής | 2–3 φορές/λεπτό |
| Ισχύς | 74 kW |
| Λειτουργία | Αυτόματο PLC |
Συνδυάζει δύο διαδικασίες σε μία μηχανή, μειώνοντας την επένδυση σε εξοπλισμό και το κόστος εργασίας.
Η συνεχής λειτουργία με 2–3 κοπές ανά λεπτό βελτιώνει την παραγωγικότητα.
Ο σχεδιασμός διπλού κυλίνδρου εξασφαλίζει ομοιόμορφη και ισχυρή συμπίεση.
Χαμηλότερο κόστος μεταφοράς και χειρισμού λόγω συμπιεσμένων και κομμένων απορριμμάτων.
Ο έλεγχος PLC εξασφαλίζει εύκολη λειτουργία και σταθερή απόδοση.
Ε1: Τι υλικά μπορεί να επεξεργαστεί αυτή η μηχανή;
A: Είναι κατάλληλη για μεταλλικά απορρίμματα, ράβδους οπλισμού, μεταλλικές πλάκες και μικτά βαρέα απορρίμματα.
Ε2: Είναι αυτή η μηχανή κατάλληλη για ανακύκλωση μεγάλης κλίμακας;
A: Ναι, είναι σχεδιασμένη για μεσαίες έως μεγάλες εγκαταστάσεις ανακύκλωσης.
Ε3: Μπορεί η μηχανή να λειτουργεί συνεχώς;
A: Ναι, υποστηρίζει συνεχή λειτουργία με σταθερή απόδοση.
Ε4: Είναι διαθέσιμη η προσαρμογή;
A: Ναι, παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις με βάση τις απαιτήσεις σας σε υλικό και χωρητικότητα.