Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
Περισσότερες πληροφορίες διευκολύνουν την καλύτερη επικοινωνία.
Υποβλήθηκε με επιτυχία!
We bellen je snel terug!
Αφήστε ένα μήνυμα
We bellen je snel terug!
Το μήνυμά σας πρέπει να αποτελείται από 20-3.000 χαρακτήρες!
Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας!
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα: | WANSHIDA Vertical Baler Machine |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου: | Y82-25F |
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 σετ |
| Τιμή: | Contact us |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 30 σετ/μήνα |
| Πιστοποίηση:: | CE, ISO9001 και ISO14000 | Αριθμό μοντέλου: | Y82-25F |
|---|---|---|---|
| Ισχύς κινητήρα: | 15 kw | Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος Bale: | 1100*580mm | Υλικό: | Χαρτί, πλαστικό, χαρτόνι |
| μέγεθος κουτιού τύπου: | 1080*560*15000 mm | Μέθοδος εκφόρτωσης blae: | Χειροκίνητη εκφόρτιση |
| Επισημαίνω: | Μηχάνημα βιομηχανικής δεματοποίησης 21 MPa,Μηχάνημα βιομηχανικής δεματοποίησης 25 τόνων,21 MPa βαρέως τύπου κάθετο χορτοδετικό |
||
Ο Μηχάνημα Οριζόντιου Πρεσοτεμαχιστή WANSHIDA Y82-25F είναι ένας συμπαγής και ισχυρός πρεσοτεμαχιστής ανακύκλωσης απορριμμάτων σχεδιασμένος για να συμπιέζει χαρτί, χαρτόνι, πλαστικό και άλλα μη μεταλλικά υλικά σε πυκνές, ομοιόμορφες μπάλες. Σχεδιασμένος και κατασκευασμένος στην Κίνα, αυτός ο οριζόντιος πρεσοτεμαχιστής είναι κατασκευασμένος με γνώμονα την ανθεκτικότητα, την ασφάλεια και την αποτελεσματικότητα.
Πιστοποιημένο με CE, ISO9001 και ISO14000, το Y82-25F πληροί διεθνή πρότυπα ποιότητας και περιβάλλοντος, καθιστώντας το ιδανική λύση για κέντρα ανακύκλωσης, αποθήκες, σούπερ μάρκετ και βιομηχανικές εγκαταστάσεις που επιθυμούν να βελτιώσουν τις διαδικασίες διαχείρισης απορριμμάτων τους.
Εξοπλισμένο με κινητήρα 15kW, αυτός ο υδραυλικός πρεσοτεμαχιστής προσφέρει ισχυρή δύναμη συμπίεσης εντός ενός μεγέθους θαλάμου πρέσας 1080×560×1500mm, παράγοντας τελικές μπάλες διαστάσεων 1100×580mm. Το μηχάνημα διαθέτει χειροκίνητο σύστημα εκφόρτωσης μπάλας, εξασφαλίζοντας ευκολία χρήσης και χαμηλή συντήρηση, ενώ επιτρέπει επίσης προσαρμογή χρώματος για να ταιριάζει με την εταιρική ταυτότητα.
| Τεχνική Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μάρκα | Μηχάνημα Οριζόντιου Πρεσοτεμαχιστή WANSHIDA |
| Μοντέλο | Y82-25F |
| Ισχύς Κινητήρα | 15kW |
| Μέγεθος Θαλάμου Πρέσας | 1080×560×1500mm |
| Μέγεθος Μπάλας | 1100×580mm |
| Επεξεργαζόμενα Υλικά | Χαρτί, Πλαστικό, Χαρτόνι |
| Εκφόρτωση Μπάλας | Χειροκίνητη Εκφόρτωση |
| Χρώμα Μηχανήματος | Προσαρμόσιμο |
| Πιστοποιήσεις | CE, ISO9001, ISO14000 |
| Χώρα Προέλευσης | Κίνα |
Ο Οριζόντιος Πρεσοτεμαχιστής WANSHIDA Y82-25F είναι ιδανικός για τη συμπίεση:
Συμπιέζοντας τα χαλαρά απορρίμματα σε μπάλες που εξοικονομούν χώρο, αυτό το μηχάνημα μειώνει το κόστος μεταφοράς, βελτιώνει την αποδοτικότητα αποθήκευσης και υποστηρίζει φιλικές προς το περιβάλλον πρακτικές ανακύκλωσης.
Η Wanshida παρέχει πλήρη εξυπηρέτηση μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένων:
Κάθε μηχάνημα συσκευάζεται προσεκτικά σε ένα ισχυρό ξύλινο κιβώτιο για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά. Διατίθεται παγκόσμια αποστολή, με παραδόσεις που αναλαμβάνονται από αξιόπιστους μεταφορείς εμπορευμάτων.
Ε1: Για τι χρησιμοποιείται ένα μηχάνημα οριζόντιου πρεσοτεμαχιστή;
Ένας οριζόντιος πρεσοτεμαχιστής χρησιμοποιείται για τη συμπίεση χαλαρών απορριμμάτων όπως χαρτί, χαρτόνι και πλαστικό σε πυκνές μπάλες για ευκολότερη αποθήκευση, μεταφορά και ανακύκλωση.
Ε2: Ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιούν τον πρεσοτεμαχιστή Y82-25F;
Χρησιμοποιείται ευρέως σε κέντρα ανακύκλωσης, σούπερ μάρκετ, αποθήκες, εργοστάσια και εταιρείες logistics για αποτελεσματική διαχείριση απορριμμάτων.
Ε3: Τι υλικά μπορεί να επεξεργαστεί;
Το Y82-25F μπορεί να συμπιέσει σε μπάλες απορρίμματα χαρτιού, χαρτοκιβώτια, χαρτόνι, φιάλες PET, πλαστικές μεμβράνες και άλλα ανακυκλώσιμα πλαστικά.
Ε4: Πώς εκφορτώνονται οι μπάλες;
Αυτό το μοντέλο χρησιμοποιεί ένα χειροκίνητο σύστημα εκφόρτωσης μπάλας, καθιστώντας το απλό και οικονομικό στη λειτουργία.
Ε5: Τι πιστοποιήσεις έχει;
Το μηχάνημα είναι πιστοποιημένο με CE, ISO9001 και ISO14000, διασφαλίζοντας τη διεθνή συμμόρφωση με τα πρότυπα ποιότητας και περιβάλλοντος.
Ε6: Μπορεί να προσαρμοστεί το χρώμα του μηχανήματος;
Ναι, η Wanshida προσφέρει επιλογές προσαρμοσμένου χρώματος για να ταιριάζει με τις απαιτήσεις των πελατών.